Barion Pixel

Általános szerződési feltételek

ÁSZF Pre- és Postnatal Trénerképzéshez

 FELNŐTTKÉPZÉSI SZERZŐDÉS

Általános szerződési feltételek

amely létrejött egyik részről a Mindfulmove Kft. (székhely: 1025 Budapest, Kondorkert u. 7. cégjegyzékszám: 01-09-389372, adószám: 27419322-1-41, felnőttképzési bejelentés szám:B/2021/002004, képviseli: Bernáth Dóra) mint felnőttképzést folytató intézmény (továbbiakban: Képző intézmény), másik részről, mint képzésben Résztvevő felnőtt magánszemély (továbbiakban: Résztvevő

között alulírott helyen és időben az alábbi feltételekkel.

Jelen szerződés a felnőttképzésről szóló 2013. évi LXXVII. törvény, valamint a felnőttképzésről szóló törvény végrehajtásáról szóló 11/2020. (II.7.) Korm. rendelet alapján kötött felnőttképzési szerződés.

  • Általános rendelkezések:
  1. Szerződő felek megállapodnak abban, hogy a Képző intézmény által megszervezett  képzési programon Résztvevő – előzetes jelentkezése alapján – részt vesz, és a képzéssel összefüggésben e szerződésben foglaltak szerint járnak el.

A képzési program: 

Megnevezése:

Pre- és Postnatal Tréner képzés

Képzés formája:

Zárt rendszerű elektronikus távoktatás 

A képzés elvégzésével megszerezhető dokumentum: 

Tanusítvány

A képzési program bejelentésének száma:

B/2021/002004

A képzési program kezdési időpontja:

https://prepostnataltrener.hu/ weboldalon meghirdetettek szerint

A képzési program tervezett befejezési időpontja:

A kezdést követő 3. nap vége

Előzetes tudás beszámításának módja:

Az előzetesen megszerzett tudás beszámítása online vagy személyes szintfelmérés, vagy az előző teljesített képzés eredménye alapján történhet azon képzések esetében, amelyeknek a honlapon elérhető részletes képzési tájékoztatójában szerepel az előzetesen megszerzett tudás beszámításának a lehetősége.

Képzésre vonatkozó előzetes feltétel

OKJ-s sportszakmai végzettség

  1. A képzés helyét, lebonyolításának módját, időtartamát és ütemezésétaz 1. sz. melléklet tartalmazza (tanfolyami tájékoztató).
  2. A Résztvevő teljesítménye ellenőrzésének, értékelésének módjátKépző intézmény az alábbiak szerint határozza meg, melyet a Résztvevő elfogad, és tudomásul vesz: A képzés vizsgával zárul, a képzés elvégzéséről a Képző a Felnőttképzési Adatkezelési Rendszeren keresztül oklevelet állít ki.

A képzés záróvizsgája a következő elemekkel zárul:

  • Online írásbeli vizsga (Megfelelt: 81%-tól, Nem felelt meg:0-80%)
  • Beküldendő online videó- a tanfolyam végén kerül kihirdetésre, hogy milyen videó beküldése szükséges és milyen formában
  • Online szóbeli vizsga
  1. Hiányzás:

A megengedett hiányzás mértéke: 15%-os időkeret, mely 3 előadást foglal magában. A megengedett hiányzás túllépése esetén a Képző az adott Résztvevő vonatkozásában a Képzési szerződést azonnali hatállyal felmondhatja, mely esetben az addig esedékessé vált, illetve ezen felül időarányosan járó képzési díj a Képzőt illeti meg. A jelen pont alapján történő felmondás esetén a Résztvevő vizsgát nem tehet.

  • Díj, fizetési feltételek
  1. Résztvevő jelen szerződés aláírásával elfogadja, hogy a képzés teljes díja: 158.000 Ft.

A Képző a képzés díjából esetenként kedvezményt biztosíthat, melyről az adott tanfolyamra történő jelentkezés során értesíti a Résztvevőt.

  1. Résztvevőnek lehetősége van sikertelen vizsga esetén minden vizsgatípusból javítóvizsgát tennie. Az első javítóvizsga díjmentes.
  2. Az esetlegesen szükséges további javítóvizsga díjáról a Képző köteles tájékoztatni a Résztvevőt legkésőbb az újabb vizsgára történő jelentkezéskor. A további javítóvizsga díja 6.000 Ft / vizsgatípus
  3. Felek rögzítik, hogy a Képzéshez nem kapcsolódik költségvetési vagy európai uniós támogatási forrás. A Felek rögzítik továbbá, hogy a Képzéshez nem kapcsolódik ösztöndíj.
  4. A Résztvevő a képzés teljes díját bankkártyás fizetéssel vagy előre utalással a megadott határidőig, köteles megfizetni a Képző részére. Késedelmes fizetés esetén a Résztvevő a képzésen nem vehet részt.
  5. Fizetés módja: Bankkártyás fizetés illetve előre bankszámlára történő utalás.
  6. A díjról a Képző számlát állít ki, és megküldi azt a Résztvevő részére. Átutalás választása esetén a Képző intézmény díjbekérőt állít ki, ennek kiegyenlítése után kerül kiküldésre a számla.

Az online bankkártyás és egyéb fizetési módok a Barion rendszerén keresztül valósulnak meg. A bankkártya, illetve egyéb fizetéssel kapcsolatos adatok a kereskedőhöz nem jutnak el. A szolgáltatást nyújtó Barion Payment Zrt. a Magyar Nemzeti Bank felügyelete alatt álló intézmény, engedélyének száma: H-EN-I-1064/2013.”

Bankkártyás fizetés feltételei és menete

A fizetés a Barion fizetési szolgáltató szerverén végbemenő, magas biztonsági szintű, titkosítással lebonyolított tranzakcióval történik a Vásárló bankkártyája adatainak megadásával. Ennek lépései a következőek

  1. a) A kiválasztott szolgáltatás megrendelése során a Vásárló a fizetési mód kiválasztásánál a „Bankkártyás fizetés” feliratra kattint.
  2. b) Az oldal átirányítja a fizetési szolgáltató (Barion) biztonságos fizetési szerverére.
  3. c) A Vásárló megadja bankkártyájának adatait: a kártya elülső oldalán található számát, a lejárat idejét, illetve a hátoldalon lévő három számjegyű biztonsági kódot. A Vásárló ellenőrzi a megadott adatokat, és a fizetendő összeget.
  4. d) A „Fizetés” gomb megnyomásával elküldi a tranzakció adatait a fizetési szolgáltató felé. A „Fizetés” vagy „Mégsem” gomb megnyomására 25 perc áll rendelkezésre.
  5. e) A fizetést követően a fizetési szolgáltató automatikusan visszairányítja a Vásárló a Szolgáltató weboldalára, az így megjelenő oldalon a Vásárló értesítést kap a tranzakció sikerességéről, illetve sikertelenségéről, továbbá a Vásárló automatikusan e-mail értesítést is kap a Szolgáltatótól.

A Barion fizetési szolgáltató a VISA Classic, VISA Electron, illetve MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro típusu, Amex kártyákat fogadja el.

A kizárólag elektronikus használatra kibocsátott bankkártyákat csak abban az esetben fogadja el a Barion fizetési szolgáltató, amennyiben annak használatát a kártyát kibocsátó bank engedélyezi. A Vásárló a kártyáját kibocsátò banknál érdeklődhet arról, hogy kártyája felhasználható-e interneten keresztül lebonyolítandó fizetéshez, illetve vásárláshoz.

Sikertelen tranzakció esetén a Barion fizetési szolgáltató visszairányítja a Vásárlót a Szolgáltató oldalára, és a következő lehetőségeket ajánlja fel:

– bankkártyás fizetés újraindítása: visszatérés a Barion fizetési szolgáltató fizetési felületére, az adatok újbóli megadása, a fizetés jóváhagyása; – előre utalás: a fizetési mód megváltoztatása előre utalásra;

– megrendelés törlése: a megrendelés visszavonása (megrendelési adatait, illetve annak törölt státuszát a regisztrált Vásárló a későbbiekben is látni fogja saját felületén).

Felhívjuk a Vásárló figyelmét, ha nem választ a megadott lehetőségek közül, és bezárja az ablakot, megrendelési adatai automatikusan törlésre kerülnek.

Sikertelen tranzakció esetén a Vásárló automatikus e-mail értesítést kap a fizetés sikertelenségéről, amelyben a hiba okáról is kap információkat.

  1. Amennyiben a díjat a Résztvevő helyett harmadik személy (a továbbiakban: Költségviselő) egyenlíti ki, ezt a körülményt a regisztráció során jelezni szükséges. A számla ebben az esetben a Költségviselő részére kerül kiállításra. A Képzési szerződés megszüntetésével, módosításával kapcsolatos jognyilatkozatokat kizárólag Költségviselő tehet.
  • A Felek jogai és kötelezettségei:
  1. A Képző a Képzés tárgyi és személyi feltételeit köteles a saját költségére biztosítani. A Képző a Képzés lebonyolításának helyét, órarendjét a Képzés megkezdése előtt 10 munkanappal közli, ill. átadja a Résztvevőnek. A Képző az esetleges változtatás jogát fenntartja. 
  2. A Képző intézmény kijelenti, hogy a Képzés teljes időtartama alatt érvényes felnőttképzési engedéllyel rendelkezik, továbbá Képző intézmény kijelenti, hogy a hatályos felnőttképzési törvényben meghatározott statisztikai adatszolgáltatási kötelezettségét teljesíti és az állami szakképzési szervnek az Fktv 21.§-nak megfelelő adatokat szolgáltatja.
  3. A felnőttképzési jogviszony a Felek erre vonatkozó megállapodása alapján szünetelhet. A szünetelés alatt egyik Felet sem illetik, illetve terhelik a felnőttképzési jogviszonyból fakadó jogok, illetve kötelezettségek.
  • Szerződésszegés, jogkövetkezmények:
  1. Jelen szerződés alapján felek a Képző intézmény szerződésszegésének tekintik, különösen, ha a képzési program személyi és tárgyi feltételeit ismétlődően nem biztosítja, s mulasztását a Résztvevő erre történő felhívására sem pótolja, továbbá, ha a vizsgát időben nem szervezi meg, vagy a tanúsítvány kiadását indokolatlanul megtagadja. Ezen esetekben a Résztvevő visszakövetelheti a befizetett tanfolyami díj arányos részét. A Képző szerződésszegésének tekintik továbbá, ha a Képző a Felnőttképzési tv. 3.§. alapján a tevékenységének megkezdéséhez és folytatásához szükséges nyilvántartásba (engedélyezési) vételét nem jelenti be a hatósági feladatokat ellátó szervhez, ill. amennyiben a hatósági feladatokat ellátó szerv eltiltja a Képzőt a felnőttképzési tevékenység folytatásától, azonban a Képző a képzést már megkezdte, az ezzel összefüggésben keletkezett, a Résztvevőt ért kárért a Képzőt terheli a felelősség. Ebben az esetben a Képző a Résztvevő részére az addig befizetett részvételi díj időarányos részét visszatéríti. Ezen felül a Képzőt egyéb kártérítési összeg megfizetése nem terheli. 
  2. A Résztvevő szerződésszegésének minősül, ha hiányzása az Általános rendelkezések pontban meghatározottakat meghaladja. A Résztvevő szerződésszegésének minősül továbbá a rendelkezésére bocsátott tananyagok másolása, harmadik személynek történő átadása, nyilvánosságra hozatala, értékesítése, forgalmazása, átdolgozása.
  • Elállás, felmondás:
  1. Képző intézmény a képzés megkezdését megelőzően biztosítja a Résztvevő elállási jogának gyakorlását. A képzés megkezdését megelőző 8. napig történő elállás esetén Képző a befizetett tandíj teljes összegét visszafizeti, ez esetben bánatpénzt nem köt ki. A képzést megelőző 8 napon belül történő elállás esetén a bánatpénz összege: 25.000 Ft. 
  2. Egyedi mérlegelés alapján, amennyiben a részvételre való képesség hiánya igazolt (ilyen igazolás céljára szolgáló dokumentum lehet különösen: rendőrségi / bírósági / orvosi / kezelőorvosi / háziorvosi igazolás, betegségről készült lelet, kórházi zárójelentés), a Képző Díj, fizetési feltételek 1. pont szerinti fizetési kötelezettség alól a Résztvevőt részben vagy egészben mentesítheti. Az erre irányuló kérelmet a Képző ügyvezetőjénél kell előterjeszteni, a képző e-mail címén, az info@prepostnatal.hu e-mail címen.
  3. A képzés megkezdését követően a szerződés felmondása kizárólag a Résztvevő ilyen irányú nyilatkozatának a Képző e-mail címére info@prepostnatal.hu történő eljuttatásának napjától érvényes. Felmondás esetén a Résztvevő a már megtartott órák tandíjának visszatérítésére nem tarthat igényt.
  4. Halasztás választása esetén a Résztvevő ilyen irányú nyilatkozatának a Képző e-mail címére történő eljuttatásának napjától érvényes. A befizetett tandíjat a lejárt órák számával arányosan Képző beszámítja, a Résztvevőnek az időarányosan hátralévő órákra eső tandíjat kell megfizetnie.
  5. A Képző jogosult jelen Szerződést azonnali hatállyal felmondani, amennyiben a Résztvevő aSzerződésszegés, jogkövetkezmények 2. pontban vagy a Titoktartás, szerzői jog 1. pontbanmeghatározott szerződésszegést követi el. A felmondás a Résztvevő részére küldött írásbeli nyilatkozattal történik.
  • Titoktartás, szerzői jog:
  1. A Képző kijelenti, hogy a képzés során Résztvevő részére, időleges használat (tanulás, gyakorlás) céljára átengedett tananyagok szerzői jogi műveknek minősülnek, amelyek felhasználására a Képző jogosultsággal rendelkezik, azok a tanfolyam során a Képző tulajdonában maradnak. A Résztvevők rendelkezésére bocsátott tananyagok másolása, harmadik személynek történő átadása, nyilvánosságra hozatala, értékesítése, forgalmazása, átdolgozása tilos. Ezen rendelkezések megszegése súlyos szerződésszegésnek minősül, és a szerződés azonnali hatályú felmondását vonja maga után. A jelen pontban foglaltak megsértése esetén Résztvevő 3.000.000,- Ft (azaz hárommillió forint) kötbért köteles fizetni a Képző részére. A kötbér a szerződésszegéskor esedékes. Képző jogosult a kötbéren felül keletkezett kárát is érvényesíteni.
  • Adatkezelés:
  1. A Résztvevő hozzájárul és tudomásul veszi, hogy Képző személyes adatait kezelje és megőrizze az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény (a továbbiakban: Infotv.), valamint az Európai Parlament és a Tanács 2016/679 rendelete a természetes személyeknek a személyes adatok kezelése tekintetében történő védelméről és az ilyen adatok szabad áramlásáról, valamint a 95/46/EK irányelv hatályon kívül helyezéséről (a továbbiakban: GDPR) előírásai szerint. 
  2. Az adatkezelés jogalapja egyrészt a Felnőttképzési tv. 21. § (1) bekezdésében meghatározott adatainak jogszabály által előírt kezelése, másrészt a Résztvevő jelen szerződés aláírásával adott kifejezett hozzájárulása. Az adatkezelés célja a Képzés lebonyolítása és az ennek érdekében a Résztvevővel történő kapcsolattartás.
  3. Résztvevő tudomásul veszi, hogy Felnőttképzési tv. 21.§ (2) bekezdése szerint a 21.§ (1) bekezdés szerinti adatok statisztikai célra felhasználhatók és statisztikai célú felhasználásra személyazonosításra alkalmatlan módon átadhatók, továbbá a Központi Statisztikai Hivatal részére statisztikai célra egyedi azonosításra alkalmas módon térítésmentesen átadhatók és felhasználhatók.
  4. A Képző a Felnőttképzési tv. 21.§ (1) bekezdésben meghatározott személyes adatot a jelen szerződés megkötésétől számított nyolcadik év utolsó napjáig kezeli. A Felnőttképzési tv. 21.§ (1) bekezdésben nem szereplő adatokat (lakcím, telefonszám) Képző jelen szerződés megszűnéséig kezeli. 
  5. Résztvevő kifejezetten hozzájárul, hogy a Képző csoportképet készítsen a tanfolyam során, és azt marketing célokra felhasználja.
  6. A Résztvevő Képző által nyilvántartott adataiban bekövetkezett bármilyen változás bejelentésének elmulasztásából származó kárért, vagy hátrányért a Képzőt felelősség nem terheli.
  • Panaszkezelés:
  1. Jelen szerződés megkötésével a Résztvevő elismeri, hogy a Képző intézmény ügyfélszolgálati és a panaszkezelési rendszeréről, azok igénybe vételéről a kellő tájékoztatást megkapta, azt tudomásul vette. 

A Résztvevő észrevételeit, panaszait a Képző ügyfélszolgálatán e-mailen az alábbi elérhetőségeken jelezheti:
e-mail: info@prepostnataltrener.hu  Telefon: +36305073315

  1. A panaszokat a Képző kivizsgálja és törekszik annak rendezésére, kijavítására. Felek megállapodnak, hogy vitás kérdések tisztázásában együttműködnek.

Panaszügyintézés és jogérvényesítési lehetőségek:

A Fogyasztó az Árukat, illetőleg Cégünk tevékenységét illető kifogásait a következő elérhetőségeinken juttathatja el hozzánk:

Ügyfélszolgálati iroda helye: 1025 Budapest, Kondorkert u. 7.
Telefon: +36 30 507 3315
Honlap cím: www.prepostnataltrener.hu
E-mail: info@prepostnataltrener.hu

 A Fogyasztó elsősorban írásban, egyes esetekben azonban szóban is közölheti Szolgáltatóval panaszát. A panasz vonatkozhat a Szolgáltató részéről eljáró személy viselkedésére, munkájára, esetleg mulasztására, mely az áru forgalmazásával, értékesítésével közvetlen kapcsolatban áll.

A szóbeli panaszt Szolgáltató haladéktalanul kivizsgálja és lehetőség szerint megoldja. Amennyiben a Fogyasztó nem ért egyet a panasz kezelésével vagy a panasz haladéktalan kivizsgálása nem lehetséges, Szolgáltató a panaszról és azzal kapcsolatos álláspontjáról jegyzőkönyvet vesz fel, melynek másolati példányát eljuttatja a Fogyasztó részére (személyes jelenlét esetén helyben átadja). E-mailen érkezett panasz esetében 30 napon belül a válasszal együtt megküldi a Fogyasztó részére. Az írásbeli panaszt Szolgáltató a beérkezéstől számított 30 napon belül írásban megválaszolja. A panasz elutasítása esetén Szolgáltató álláspontját köteles megindokolni. Szolgáltató köteles a panaszt egyedi azonosítószámmal ellátni – telefonon, illetve egyéb elektronikus hírközlési szolgáltatás útján közölt szóbeli panasz esetén.

Tartalmaznia kell a panaszról felvett jegyzőkönyvnek:

  • Panasz eljuttatásának helyét, módját, idejét
  • Fogyasztó nevét, lakcímét, elérhetőségét
  • Fogyasztói panasz részletes leírását, továbbá a dokumentumok, iratok, bizonyítékok jegyzékét
  • Szolgáltató nyilatkozatát a Fogyasztói panaszt érintő álláspontjáról, ha annak haladéktalan kivizsgálása megoldható
  • Jegyzőkönyv felvételének helyét és idejét
  • Jegyzőkönyvet felvevő személy- és a Fogyasztó aláírását – ez utóbbit abban az esetben, amennyiben személyes jelenléttel történik a szóbeli panasz közlése
  • A panasz egyedi azonosítószámát – telefonon, illetve egyéb elektronikus hírközlési szolgáltatás útján közölt szóbeli panasz esetén

Szolgáltató a panaszról felvett jegyzőkönyvet és válasszunk másolati példányát 5 évig megőrzi, ellenőrző hatóság kérésére bemutatja.

Szolgáltató a Fogyasztót írásban tájékoztatja, amennyiben a panaszt elutasítja, hogy panaszával mely hatóság vagy Békéltető Testület eljárását kezdeményezheti. Tartalmazza a tájékoztatás az illetékes hatóság és a Fogyasztó lakóhelye/tartózkodási helye szerinti Békéltető Testület székhelyét, levelezési címét, elérhetőségeit (weboldal, e-mail, telefonszám), valamint Cégünk Fogyasztói jogvita rendezése céljából történő Békéltető Testületi eljárás igénybevételével kapcsolatos álláspontját.

Abban az esetben, ha Szolgáltató és a Fogyasztó közötti jogvita tárgyalások útján sem rendeződik, további jogérvényesítési lehetőségekkel élhet a Fogyasztó:

Fogyasztóvédelmi Hatósági eljárás:

A Fogyasztói jogok megsértése esetén a Fogyasztó jogosult panaszt tenni a lakóhelye szerint illetékes Fogyasztóvédelmi Hatóságnál. A hatóság dönt a Fogyasztóvédelmi eljárás lefolytatásáról a panasz elbírálását követően. Elérhetőségük: https://fogyasztovedelem.kormany.hu/#/fogyasztovedelmi_hatosag

Békéltető Testületi eljárás:

Jogosult a lakóhelye/tartózkodási helye szerint illetékes Békéltető Testülethez fordulni, ha Fogyasztói panaszát elutasítjuk. Az eljárás megindításának feltétele, hogy a Fogyasztó Szolgáltatóval közvetlenül megkísérelje a vitás ügy rendezését.

A Békéltető Testületi eljárásban Szolgáltatót együttműködési kötelezettség terheli. Ez alapján Szolgáltató köteles a Békéltető Testület felhívására válasziratot megküldeni, valamint a Békéltető Testület előtti meghallgatáson megjelenni és egyezség létrehozatalára feljogosított személy részvételét biztosítani.

Ha Szolgáltató  székhelye/telephelye a területileg illetékes Békéltető Testületet működtető kamara szerinti megyén kívül található, Szolgáltató együttműködési kötelezettsége a Fogyasztói igény megfelelő írásbeli egyezségkötés lehetőségének felajánlására terjed ki.

Amennyiben fenti együttműködési kötelezettségének  a Szolgáltató  nem tesz eleget, a Fogyasztóvédelmi Hatóság hatáskörébe kerül az ügy, mely szerint a cégek jogsértő magatartásakor kötelező bírság kiszabása van érvényben, ettől eltekinteni nem lehet.

A bírság összege kis- és középvállalkozás számára 15.000 – 500.000 Ft-ig, 100 millió Ft feletti éves nettó árbevétellel rendelkező nagyvállalat számára pedig 15.000 Ft-tól a vállalat éves nettó árbevételének 5%-áig, legfeljebb 500 millió Ft-ig terjedhet.

A Fogyasztó kérelmezheti a Békéltető Testületi eljárás megindítását. A kérelmet írásban (levél, fax, távirat útján, illetve a Békéltető Testület weboldalán, elektronikus formában), a Békéltető Testület elnökéhez szükséges eljuttatni.

Tartalmaznia kell a kérelemnek:

  • Fogyasztó nevét, lakóhelyét/tartózkodási helyét, elérhetőségét
  • Fogyasztói jogvitával érintett cég nevét, székhelyét/telephelyét
  • Fogyasztó álláspontját és az azzal kapcsolatos bizonyítékokat, tényeket
  • Fogyasztó nyilatkozatát, hogy megkísérelte a vitás ügy rendezését közvetlenül az érintett vállalkozással
  • Fogyasztó nyilatkozatát, hogy más Békéltető Testületi eljárást nem kezdeményezett az ügyben, nem indított közvetítői eljárást, keresetlevelet nem adott be, fizetési meghagyás kibocsátására irányuló kérelmet nem terjesztett elő
  • Testület döntésére irányuló indítványt
  • Fogyasztó aláírását
  • Amennyiben a Fogyasztó az illetékes Békéltető Testület helyett más testületi illetékességet kérelmezett, annak megjelölését

Mindenképpen csatolni szükséges a kérelemhez azon okiratot vagy másolatát, mely tartalmára bizonyítékként hivatkozik a Fogyasztó (a cég panaszt elutasító írásbeli nyilatkozatát, ha ez nem áll rendelkezésre, akkor a Fogyasztó által birtokolt írásos bizonyítékokat az egyeztetés megkísérléséről).

Amennyiben meghatalmazott jár el a panasz ügyében, a kérelemhez mellékelni szükséges a Fogyasztó által kiadott meghatalmazást.

További információ a Békéltető Testületekről: http://www.bekeltetes.hu

További információ a területileg illetékes Békéltető Testületekről:

https://fogyasztovedelem.kormany.hu/#/bekelteto_testuletek

  • Egyéb rendelkezések:
  1. A Felek létrejövő szerződés tartalmát – a vonatkozó kötelező érvényű jogszabályok rendelkezései mellett – a jelen Általános Szerződési Feltételek (a továbbiakban: ÁSZF) határozzák meg. Résztvevő a Képzésre történő regisztrációjával egyidejűleg elismeri, hogy jelen ÁSZF-et megismerte és elfogadja.
  2. Amennyiben az ÁSZF valamely pontja hiányos vagy hatálytalan, a szerződés további pontjai érvényben maradnak és a hatálytalan vagy hibás rész helyett a vonatkozó jogszabályok rendelkezései alkalmazandóak.
  3. Jelen ÁSZF 2021. március 11. napjától hatályos. Képző bármikor jogosult jelen ÁSZF-et egyoldalúan módosítani. Képző a módosított ÁSZF-et a https://prepostnataltrener.hu/weboldalon történő elhelyezéssel teszi közzé. A módosított ÁSZF a közzétételt követően lép hatályba. A felek szerződéses jogviszonyára mindig Résztvevő regisztrációjakor hatályos ÁSZF rendelkezéseit kell alkalmazni. 
  4. Az e szerződésben nem szabályozott kérdésekben a felnőttképzésről szóló 2013. évi LXXVII. törvényt és annak végrehajtási rendeleteit (különösen a 11/2020. (II.7.) Korm. rendeletet), továbbá a Ptk. vonatkozó rendelkezéseit tekintik irányadónak.

 

Melléklet:

tanfolyami tájékoztató / képzési program 

A Pre- és Postnatal Trénerképzés tematikája

  1. nap

Mozgásszervrendszer változásai – anatómia. Alapvető tartásbeli változások anatómiai összefüggések
A keringési és légzőrendszer változásai
Várandósság alatt végzett edzés, előnyei és célja (Mit szabad és mit nem)
Core újraértelmezése – funkcionális anatómia
Mindezt leképezve: A légzés jelentősége
Esettanulmány – hogy kerül be a rendszerbe egy új vendég
Várandós állapotfelmérés – anamnézis + daily assessment + prenatal movementscreen
Prenatal movement screen gyakorlatban
Légzéstanítás gyakorlatban
Funkcionális edzés várandósan (Erőfejlesztés, állóképességi edzés)

  1. nap

Hormonális változások Prenatal + Postnatal
Várandósság élettana trimeszterenként
A szülés
Várandós edzéstervezés TRIMESZTERENKÉNT
Szülés utáni hat hetes periódus – élettani részek
Szülés utáni hat hetes periódus a gyakorlatban
Negyedik trimeszter – regenerációs idővonal
Szülés utáni állapotfelmérés – tesztek – anamnézis + postnatal movementscreen
Stretching – mobilizáció pre+ postnatal

  1. nap

Várandósság előtt előforduló betegségek
Várandósság alatt előforduló egészségügyi problémák
Szülés utáni problémák: RD, SUI, SI + LBP – definíció, prevalencia, kompetenciahatárok
Szülés utáni regeneráció felépítése
Újratanítás – újrakapcsolódás
Posztpartum edzéstervezés

Q + A

  • Időtartam: 3×7 óra (oktatási napokon 8:30-17:00 óra között)
  • Képzés helyszíne: online, google workspace és google classroom felületen
  • Vizsga: online teszt + vizsgavideó feladat + online szóbeli vizsga
  • Képzésben való részvétel feltétele: legalább középfokú sportszakmai képesítés
  • Tanusítvány: sikeres vizsga után IWI Pre- és Postnataltréner tanúsítványt állítunk ki
  • Képzés oktatói: Bernáth Dóra, Góg Anikó, Dr. Kacskovics Éva
  • Képzés díja: 158.000Ft
  • Jelentkezés: jelentkezni a honlapon keresztül lehetséges: prepostnataltrener.hu oldalon

 

Scroll to Top